Power bank – čo to vlastne je ?

Stretávate sa s týmto pojmom prvýkrát?

Potom vedzte, že ide len o zavedené označenie externých batérií (či nabíjačky), z ktorých je možné doplniť energiu vášmu smartfónu, tabletu a iným zariadeniam. Tieto chytré „krabičky“ v sebe ukrývajú akumulátor, ktorý dokáže dobíjať ďalšie zariadenia. Veľkosť, konštrukcia a ďalšie vlastnosti sú potom závislé od konkrétnych modelov. Jednotlivé power banky sa líšia najmä v kapacite akumulátorov, rýchlosti dobíjania, počtu konektorov či kvalite konštrukcie.

Najdôležitejším parametrom u power bankách býva kapacita, ktorá jednoducho udáva, koľko energie v sebe akumulátor uchováva.

My, Vám ponúkame na výber z viacero Power bankov! Od kapacity 20 000mAh až po 2600mAh. Ku…

Prejsť na článok

Moderná technológia uložená v USB

Špionážne USB sa teší veľkej obľube vďaka svojej kompaktnosti, jednoduchosti a hlavne funkčnosti. Veľkým plusom je, že je možné nahrávať video po pripojený do USB portu pc, notebooku... Ocenia to hlavne manažéri, rodičia, ktorí chcú mať pod kontrolou svoje dieťa, prípadné iné situácie.

Klikni na obrázok!

Špionážny USB flash disk je dokonale maskovaný fotoaparát, ktorý umožňuje nahrávať tajné video a audio. Produkuje veľmi dobrý obraz ,ktorý poskytuje spoľahlivé zhromažďovanie dôkazov. Špionážne USB má zabudovaný objektív so širokým pozorovacím uhlom. USB vytvorí plynulý obraz s rozlíšením 1280x960 pri 30 obrázkoch za sekundu. Zariadenie má malú LED diódu, ktorá slúži na…

Prejsť na článok

Leto je tu !

Slnečné letné dni sa nekontrolovane blížia ! Špionážna technika nezaostáva a ponúka množstvo produktov, ktoré môžeš využiť v letných slnečných dňoch.

V našom e-shope ti preto ponúkame tie najlepšie slnečné okuliare na trhu. Získajte diskrétne  a pohodlné skrytých záznamov pomocou špionážnych slnečných okuliarov. Okuliare so skrytou HD kamerou môžu poslúžiť na nahrávanie schôdzok, obstarávanie dôkazových materiálov alebo len na pohodlné nahrávanie na dovolenke. Zároveň sú štýlove a vhodné aj na bežné používanie. Jednoduché ovládanie pomocou tlačidla na boku okuliarov. 

 

Klikni na obrázok!

 

 

Video formát AVI
Video…
Prejsť na článok

Rušičky signálu

Rušičky signálu vám pomôžu zaistiť diskrétnosť vo vašej rokovacie miestnosti, kancelárii alebo inej miestnosti ,v ktorej chcete ostať chránení. Odposluchy sú totiž v dnešnej dobe už takmer bežnou súčasťou konkurenčného boja, a tak je potrebné chrániť svoj majetok. Ak použijete vhodnú rušičku signálu, tak máte istotu, že vás nikto odpočúvať nebude. Rušičky signálu vám tiež pomôžu vyradiť napríklad GPS lokátor, ploštice, bezdrôtové kamery aj WIFI signál. 

V našej ponuke nájdete rušičky GPS, rušičky GSM, rušičky WiFi a ďalšie. Všetky tieto rušičky sú prenosné a dodávané aj s nabíjačkou do automobilu. Majú kvalitné kovové vyhotovenie a malé rozmery.

Celú ponuku nájdete na…

Prejsť na článok

Kamera kamuflovaná v kľúčenke

Kamera kamuflovaná v kľúčenke pripomínajúca bežný auto kľúč zabezpečuje skryté a jednoduché nosenie. Vďaka tomu ju môžete použiť vždy, keď potrebujete. Svoje kľúče máte kedykoľvek pri sebe, vo vrecku, alebo len tak položené na stole. Toto malé mobilné zariadenie sa stane bežnou súčasťou Vášho života. Majte ho vždy so sebou!

Kľúčenka nahráva videá v rozlíšení 720x480,Taktiež je možné kedykoľvek pomocou foto režimu vyhotoviť snímok vďaka čomu získame farebné fotografie s rozlíšením 1280x1024. Všetky spomenuté funkcie sa ovládajú len jedným tlačidlom !

Pre viac informácií kliktnite na obrázok !

V našej ponuke nájdete viac podobných produktov ako napríklad špionážne kľúče od áut…

Prejsť na článok

Odpočúvanie a sledovanie

Ponúkame Vám komplety pre možné odpočúvania miestností a osôb. Na našej wbovej stránke http://svetspionov.sk/ nájdete mini kamery vhodné na odpočúvanie miestností. Samozrejme, tieto mini kamery nemajú "špičkoví" mikrofón a tak nemusia zachytiť všetok zvuk v miestnosti. Špionážna technika napreduje a môžeme ju násjť v rôznych predmetoch ako napríklad pero, hodiny, USB, gombik, čiapka, a veľa íných zariadení. Zachytený obraz z kamery sa zaznamenáva na SD kartu (prípadne do vlastnej pamäte),  ktorú je potrebné vložiť do zariadenia.

Klikni na obrázok!

Takéto mini kamery u nás nájdete aj v iných špionážnych zariadeniach. Možné vybrať zariadenia priamo napájané zo siete ale z…

Prejsť na článok

Skryté bezpečnostné kamery pre domácnosti

Ponúkame celý rad skrytých kamier. Tieto "špionážne" ,bezpečnostné kamery poskytujú diskrétny spôsob, ako dohliadniť na ľudí alebo majetok v domácnosti.

Kamery, ako ich názov napovedá, sú obvykle skryté vo vnútri bežných, každodenných predmetov.Odhaliť ich je veľmi ťažké takmer nemožné. Mnoho skrytích kamier má vstavanú batériu a vstavaný slot na SD karietu, takže môžu byť vhodne umiestnená tam, kde ich chcete mať bez nutnosti použitia zásuvky alebo externého záznamového zariadenia. Tieto zariadenia sú ale vhodné len na krátke záznamy. V našom e-shope nájdete kamery, ktoré je možné používať aj dlhodobo , sú napajané z elektrickej siete a tak nehrozí vybitie. 

Nenápadné zariadenie, ktoré slúži na odpočúvanie…

Prejsť na článok

Spy Perá

Hľadanie toho najlepšieho špionážneho pera. Vieme, že to môže byť problém. Nájsť kvalitné špionážne pero nie je až také jednoduché.  

U nás nájdete najlacnejšie perá na trhu, zároveň si môžete byť istí ,že to čo ste si kúpili je najlepšie na trhu. Stojíme za svojimi produktmi na 100%, poskytujeme plnú záruku a skutočnú zákaznícku podporu.

Elegantné čierne pero s výborne ukrytou kamerou a wifi ovládaním sa radí k najlepším produktom vo svete špiónom. Odteraz môžete vyhotoviť fotografiu, či videozáznam na diaľku ťuknutím po displeji vášho mobilu! 

Pero nahráva veľmi kvalitné audio a video záznamy, prípadne zhotovuje fotografie. Je veľmi ľahko ovládateľné a skvele…

Prejsť na článok

Majte svoje dieťa pod kontrolou

Skrytá kamera, už neraz odhalila hrozné praktiky opatrovateľky dieťaťa

Dnešná doba je komplikovaná a veľa mamičiek sa musí kvôli malému príjmu peňazí vrátiť ešte počas materskej dovolenky naspäť do roboty.

Aj vy ste občas rozmýšľali nad tým, že by ste tak urobili a pre svoje dieťa si najali pestúnku, len máte strach z toho ako sa bude k vášmu dieťaťu správať ?

 

V tom prípade Vám odporúčame nainštalovať špionážne kamery, ktoré odhalia prístup opatrovateľky ku vášmu dieťaťu  a vy  tak budetemôcťpokojnejšie a s dobrým pocitom pracovať.

 

Ponúkame Vám kvalitnú mini kameru ukrytú v budíku s elegantným dizajnom.

Budík so skrytou…

Prejsť na článok

Len pre tvoje oči a uši

Neviditeľné poznámky, rozpustný papier a tajné správy viditeľné cez UV lampou. Vytváranie video ,audio záznamov bez povšimnutia. Myslíte si, že je to doménou iba Jamesa Bonda? Nie. Teraz každý, kto sníval že bude "vyzvedač",ním môže byť.

Čoraz viac populárnejšie spy "hračky", sú špionážne perá. - Ich koncept vznikol počas studenej vojny, kedy vojská Varšavskej zmluvy NATO potrebovali jednoduchú pomôcku na bezpečnú komunikáciu. 

Nástupom moderných technológii sa aj špionážne perá dočkali modernizácie. Zabudovaná kamera, mikrofón dokonca aj pripojenie na WIFI nieje žiadny problém.

V našom e-shope nájdeš ponuku špionážnich pier, s ktorích si vyberieš to svoje.

Špionážne pero s kamerou schopné vyhotoviť tisíce fotografií a videí s…

Prejsť na článok

Kamera v pánskych hodinkách , aj to je trik ako nahrávať dôležité momenty.

Nenápadná kamera vždy po ruke. Ponúkame Vám hodinky s l HD kamerou v špičkovom prevedení, na prvý pohľad nenápadný módny doplnok, ktorý dokáže všetko čo si zákazník môže priať.

Výhody hodiniek  s kamerou  :

 • natáčanie videa, možnosť nahrávania videa aj v absolútnej  tme
 • fotografovanie ( 30 obrázkov za sekundu)
 • funkcia úložiska – interná pamäť až 8GB
 • módny doplnok, elegantný dizajn
 • pohodlné nosenie

 

Kedy sa môžu špionážne hodinky s kamerou hodiť?

 • Často sa s niekým hádate o tom, kto čo kedy povedal, či nepovedal? 
 • Stávate  sa svedkami prekračovania právomocí verejných činiteľov? 

 

Vo väčšine týchto prípadoch…

Prejsť na článok

Prečo nakupovať práve u nás ?

Pár dôvodov prečo nakupovať špionážnu techniku práve u nás:

 

 • každý  produkt testujeme niekoľko dní a až po výstupnej kontrole je zaradený do predaja
 • ponúkame len kvalitné a spoľahlivé špionážne produkty
 • informácie o tovare uvedené v katalógu internetového obchodu sú čerpané z verejne prístupných zdrojov a oficiálnych stránok výrobcov tovarov
 • dopravu zabezpečuje kuriérska spoločnosť DPD, doprava - ZADARMO

 • kupujúci si môže prevziať objednaný tovar osobne, a to v sídle predávajúceho.
 • osobný odber tovaru kupujúcim je bezplatný.
 • ponúkame odborné poradenstvo o jednotlivých produktoch (telefonicky alebo emailom)

 

 • záručná doba je 24 mesiacov na všetky produkty
 • zodpovedáme za vady, ktoré…
Prejsť na článok

Využitie špionážnej techniky

Pracujete s ľuďmi, u ktorých si nie ste celkom istý, či sa im dá dôverovať? 

Na odhalenie zlodejov alebo podvádzajúcich zamestnancov Vám priblížime ako efektívne sa dá využiť špionážna technika.

Špionážna technika je  zariadenie  určené pre nenápadnú kontrolu iných osôb. Používanie špionážnej techniky určenej na odpočúvanie alebo sledovanie už nie je iba výsadou tajných služieb alebo filmového agenta 007. Ak máte pocit, že vám je neverná manželka alebo vám z firmy niekto vynáša dôležité informácie, môžete si zaobstarať špionážnu techniku a to už teraz v on-line obchode www.svetspionov.sk . Do špionážnej techniky patria všetky sledovacie zariadeniaskryté mini kamery, ktoré môžu byť ukryté napríklad v  hodinkách, v perách

Prejsť na článok

Špionážne okuliare

Ak ste niekedy chceli mať okuliare podobné tým, ktoré používajú akčný hrdinovia ,teraz máte šancu. Na trhu je množstvo špionážnych okuliarov.

Predstavujeme vám slnečné okuliare s digitálnym fotoaparátom a MP3 prehrávačom. Je možné s nim pripojiť aj slúchadlá.

http://svetspionov.sk/sk/7-spionazne-okuliare/spionazne-okuliare-s-hd-kamerou-a-prehravacom-mp3-p9

 

Hoci výrobcovia digitálnych fotoaparátov, skrátil čas zapnutia fotoaparátu a stlačenie spúšte prakticky na nulu, ako často ste, že chcete fotografovať niečo neobvyklé a nepodarilo sa vám ju včas vyťiahnuť z vrecka ? Teraz už nebudete mať také ťažkosti a budte pripravený kedykoľvek použiť svoje špionážne okuliare.

http://svetspionov.sk/sk/7-spionazne-okuliare/slnecne-okuliare-s%C2%A0hd-kamerou-p21

Prejsť na článok

Minikamery

Minikamery sú vhodné pre tých, ktorí chcú bezpečne a veľmi diskrétne nahrať a uložiť kvalitné vieo a audio zaznámy. Mnoho situácií každodenného života nás vystavuje riziku. Tieto situácie môžu ohrozovať naše deti ,blízkych a aj náš majetok. Odpoveďou na tieto hrozby sú miniatúrne kamery a rekordéry, ktoré sú jednoduché a umožňujú bezpečným spôsobom nahrať videá vo vysokom rozlíšení a záznam zvukov z okolitého prostredia.

S minikamerom ukrytou v každodenných predmetoch môžete veľmi diskrétne sledovať čo sa u vás doma deje. Ak máte najatú pestúnku, vždy viete skontrolovať či je o vaše dedi postarané podľa vašich predstáv. Nechávate doma svojho zvieracieho miláčika ?…

Prejsť na článok

Špionážna techniky

Špionážna technika

Pod pojmom špionážna technika sa rozumie technika, ktorá je na prvý pohľad nenápadná a pôsobí na prvý pohľad ako "obyčajná". Nenechajte sa však oklamať "nie všetko čo sa blyští je zlato", tu to platí dvojnásobne.  

Špionážne zariadenia dokážu zhotovovať audio,video záznamy a ukladať ich. Neskôr je možné si ich prehrať cez počítač, prípadne iné zobrazovacie zariadenie. Produkty ponúkané z našej webovej stránky http://svetspionov.sk/ ,môže používať každý.Ponúkame špionážne zariadenia bezdrôtové, tie patria medzi veľmi nebezpečné, pretože sa väčšinou neprejavujú žiadnym detekovateľným parazitným vyžarovaním. Odhalenie je možné väčšinou len fyzickou prehliadkou priestoru a jeho vybavenia (môžu byť kamuflované v…

Prejsť na článok