Minikamery

Minikamery sú vhodné pre tých, ktorí chcú bezpečne a veľmi diskrétne nahrať a uložiť kvalitné vieo a audio zaznámy. Mnoho situácií každodenného života nás vystavuje riziku. Tieto situácie môžu ohrozovať naše deti ,blízkych a aj náš majetok. Odpoveďou na tieto hrozby sú miniatúrne kamery a rekordéry, ktoré sú jednoduché a umožňujú bezpečným spôsobom nahrať videá vo vysokom rozlíšení a záznam zvukov z okolitého prostredia.

S minikamerom ukrytou v každodenných predmetoch môžete veľmi diskrétne sledovať čo sa u vás doma deje. Ak máte najatú pestúnku, vždy viete skontrolovať či je o vaše dedi postarané podľa vašich predstáv. Nechávate doma svojho zvieracieho miláčika ? Vďaka takýmto zariadeniem ho viete kedykoľvek skontrolovať.

V našom obchode so špionážnou technikou sú kamery ukryté v budíkoch, nástenných hodinách, adaptéroch a iných zariadeniach, ktoré sú väčšinou napájané priamo zo siete. Vďaka tomu môžete diskrétne sledovať správanie členov rodiny počas vašej dovolenky alebo výletu. Okrem toho, v prípade vlámania alebo krádeže, máte záznam, ktorý môže pomôcť odhaliť páchateľa a vrátiť späť ukradnutý tovar.

Minikamery špionážne ideálne pre prácu, ktorá vám umožní nahrávať obraz v kancelárii, keď máte podozrenie, že sa deje niečo znepokojujúce o čom by ste mali vedieť.

Minikamery prevádzkové kzv. vyššej triedy zariadenia na účely skrytého sledovania, často ich využívajú detektívi. Vyznačujú sa vyššou kvalitou záznamu, možnosť veľmi dlhej operačnej činnosti alebo ďalšími funkciami. Materiál môže byť spoľahlivým zdrojom informácií a nezvratné dôkazy v súdnom konaní.

Navrhnuté pre aktívnych ľudí sú kamery športu . S nimi budeme nahrávať aj rekreačnú cyklistiku, beh a iné športy. Vďaka týmto kamerám sa môžete vrátiť do výnimočných zážitkov ,prostredníctvom kvalitných filmov v plnom HD.