Power bank – čo to vlastne je ?

Stretávate sa s týmto pojmom prvýkrát?

Potom vedzte, že ide len o zavedené označenie externých batérií (či nabíjačky), z ktorých je možné doplniť energiu vášmu smartfónu, tabletu a iným zariadeniam. Tieto chytré „krabičky“ v sebe ukrývajú akumulátor, ktorý dokáže dobíjať ďalšie zariadenia. Veľkosť, konštrukcia a ďalšie vlastnosti sú potom závislé od konkrétnych modelov. Jednotlivé power banky sa líšia najmä v kapacite akumulátorov, rýchlosti dobíjania, počtu konektorov či kvalite konštrukcie.

Najdôležitejším parametrom u power bankách býva kapacita, ktorá jednoducho udáva, koľko energie v sebe akumulátor uchováva.

My, Vám ponúkame na výber z viacero Power bankov! Od kapacity 20 000mAh až po 2600mAh. Ku všetkým "nabíjačkám" je v príbale Micro USB kábel pre nabíjanie. Celá ponuka power bankov na http://svetspionov.sk/sk/21-power-banky 

Kvalitný Power Bank iMymax 10 000mAh s displejom na ktorom sa zobrazuje stav kapacity power banku ! Disponuje dvoma výstupmi pre duálne nabíjanie. Jeden výstup - 2,1A a druhý -1A. 

Klikni na obrázok !

Power banky na trhu ponúkajú veľa podôb prevedenia, ktoré zahŕňa iné rozmery, hmotnosť, materiál, ale aj riešenie nabíjania či počet konektorov. Je potrebné mať na pamäti, že power banku budete pravdepodobne nosiť často so sebou, či už v batohu či trebárs priamo vo vrecku. Pomerne dôležitá je teda veľkosť a hmotnosť - kompaktná batéria sa ďaleko ľahšie prenáša. Podceniť by sme nemali ani kvalitu prevedenia a použitý materiál. 

 

Pre náročných užívateľov máme v ponuke iMymax power bank, ktorí je určený na každodenné použitie s primeranou kapacitou 6 000mAh, skvelým a hlavne odolným dizajnom a to všetko v priateľej cene !

Power banka má dva USB porty, takže je možné nabíjať dve zariadenia naraz. Rýchlosť nabíjania zabezpečia oba výstupy s prúdom 2,4A! .Naviac disponuje modrým led indikátorom priamo na konštrukcii power banky, ktorí zobrazuje stav kapacity batérie.

Klikni na obrázok !

http://svetspionov.sk/ , je internetový obchod práve pre Teba !!!