Rušičky signálu

Rušičky signálu vám pomôžu zaistiť diskrétnosť vo vašej rokovacie miestnosti, kancelárii alebo inej miestnosti ,v ktorej chcete ostať chránení. Odposluchy sú totiž v dnešnej dobe už takmer bežnou súčasťou konkurenčného boja, a tak je potrebné chrániť svoj majetok. Ak použijete vhodnú rušičku signálu, tak máte istotu, že vás nikto odpočúvať nebude. Rušičky signálu vám tiež pomôžu vyradiť napríklad GPS lokátor, ploštice, bezdrôtové kamery aj WIFI signál. 

V našej ponuke nájdete rušičky GPS, rušičky GSM, rušičky WiFi a ďalšie. Všetky tieto rušičky sú prenosné a dodávané aj s nabíjačkou do automobilu. Majú kvalitné kovové vyhotovenie a malé rozmery.

Celú ponuku nájdete na http://svetspionov.sk/sk/20-rusicky 

 Ak si nie ste istí, akú frekvenciu chcete vlastne vyrušiť, tak odporúčame zaobstarať si merač frekvencií, vďaka ktorému frekvenciu ľahko zistíte. 

Táto rušička signálu si hravo poradí s veľmi širokou škálou signálov GPS. Na rozdiel od bežnej statickej rušičky signálov je túto rušičku možné dobíjať dokonca aj cez zapaľovač v aute. Dosah rušičky sa pohybuje od 5-15 metorv.

Všetky rušičky signálu sú určené výhradne pre export do krajín mimo EÚ! Upozorňujeme Vás, že daný tovar nie je schválený pre prevádzku v EU. Za prípadné škody spôsobené nerešpektovaním daného upozornenia nemôže predajca niesť žiadnu zodpovednosť. 

Zariadenie je vyrábané v spolupráci so zahraničnou firmou pôsobiacou mimo územia Európskej únie.