Skryté bezpečnostné kamery pre domácnosti

Ponúkame celý rad skrytých kamier. Tieto "špionážne" ,bezpečnostné kamery poskytujú diskrétny spôsob, ako dohliadniť na ľudí alebo majetok v domácnosti.

Kamery, ako ich názov napovedá, sú obvykle skryté vo vnútri bežných, každodenných predmetov.Odhaliť ich je veľmi ťažké takmer nemožné. Mnoho skrytích kamier má vstavanú batériu a vstavaný slot na SD karietu, takže môžu byť vhodne umiestnená tam, kde ich chcete mať bez nutnosti použitia zásuvky alebo externého záznamového zariadenia. Tieto zariadenia sú ale vhodné len na krátke záznamy. V našom e-shope nájdete kamery, ktoré je možné používať aj dlhodobo , sú napajané z elektrickej siete a tak nehrozí vybitie. 

Nenápadné zariadenie, ktoré slúži na odpočúvanie miestnosti v dome, stretnutia rôzneho charakteru a iné účely. Adaptér sa vloží priamo do zástrčky. Výhodou je, že je stále v sieti a tak dokáže nepretržite nahrávať. Zariadenie vytvára WIFI sieť, pomocou ktorej je možné sa k nemu vzdialene pripájať. Možnosť ovládať pomocou mobilnej aplikácie.

Hodiny s kamerou majú výborné rozlíšenie a podporu SD karty až do 64GB. Pripojte sa pomocou WIFI k vašim nástenným hodinám a sledujte čo sa u vás doma deje, jednoducho a pohodlne, poprípade si záznam môžete prehrať z SD karty. Ovládanie pomocou aplikácie na platformách Android a IOS pomocou voľne dostupnej aplikácie.