Využitie špionážnej techniky

Pracujete s ľuďmi, u ktorých si nie ste celkom istý, či sa im dá dôverovať? 

Na odhalenie zlodejov alebo podvádzajúcich zamestnancov Vám priblížime ako efektívne sa dá využiť špionážna technika.

Špionážna technika je  zariadenie  určené pre nenápadnú kontrolu iných osôb. Používanie špionážnej techniky určenej na odpočúvanie alebo sledovanie už nie je iba výsadou tajných služieb alebo filmového agenta 007. Ak máte pocit, že vám je neverná manželka alebo vám z firmy niekto vynáša dôležité informácie, môžete si zaobstarať špionážnu techniku a to už teraz v on-line obchode www.svetspionov.sk . Do špionážnej techniky patria všetky sledovacie zariadeniaskryté mini kamery, ktoré môžu byť ukryté napríklad v  hodinkách, v perách alebo v okuliaroch, taktiež aj v USB kľúčoch, v zapaľovačoch a v rôznych iných predmetoch.

Jedným z najčastejších druhov špionážnych zariadení sú špionážne minikamery.Minikamerysú skryté na určitom mieste alebo v určitom predmete odkiaľ nepozorovane zaznamenávajú podozrivé správanie.

Vyberte si v našom on-line obchode  minikamery s rôznymi  funkciami a možnosťami, ktoré sú vhodné pre každú situáciu. V našej ponuke nájdete minikamery, ktoré dokážu zaznamenávať obraz aj zvuk. Kvalita videa je veľmi dobrá,  väčšina kamier obsahuje  užitočnú funkciu ktorou je detekcia pohybu, vtedy kamera začne nahrávať ak zaznamená nejaký pohyb.

 

 

Špionážna gombíková kamera, viac nájdete na http://svetspionov.sk/sk/12-mini-kamery/gombikova-full-hd-kamera-p29

Guľôčková mini kamera, viac nájdete na http://svetspionov.sk/sk/12-mini-kamery/mini-full-hd-kamera-p27 

 

Viac o jednotlivých  špionážnych minikamerách nájdete tu:  http://svetspionov.sk/sk/12-mini-kamery.