iMYMAX Power Bank 20 000mAh čierny

Power Banka s vysokou kapacitou 20 000 mAh, vďaka ktorej máte istotu dostatku energie pre všetky vaše zariadenia aj na dlhých cestách. Vhodná na nabíjanie mobilných telefónov, tabletov a ďalších zariadení. LCD displej zobrazuje stav nabitia batérie. Power banka má dva USB porty, takže je možné nabíja dva zariadenia naraz. Disponuje aj zabudovaným LED svetlom.

  • Displej
  • 2 výstupy na nabíjanie - 2A/1A
  • Kapacita 20 000mAh
  • V balení nabíjací kábel

20.99€ 34.99€

POWER BANK

 

Vývoj mobilných telefónov v súčasnosti napreduje veľmi rýchlo a čím viacfunkčnejšími sa stávajú, tým viac energie odoberajú z batérie.

Všetci by sme chceli mať čo najdlhšiu životnosť batérie na svojom telefóne, no kým sa tvorcom smartphonom podarí vynájsť novú technológiu,  ideálnym riešením je prenosná externá nabíjačka, tzv. „POWER BANK“.

 

Power bank je výborným pomocníkom pre nabíjanie vašich USB zariadení či už na cestách, alebo v prírode. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a vysokej kapacite je power bank ideálnym zdrojom záložnej energie.

 

Power bank funguje ako úschovňa energie. Najprv musíte nabiť samotný power bank prostredníctvom USB portu a následne s ohľadom na kapacitu môžete nabíjať niekoľkokrát svoje zariadenie.

 

Predstavujeme vám najlepšie prenosné nabíjačky