Inteligentné detské GPS hodinky

Inteligentné detské GPS hodinky so sledovacím zariadením a SOS tlačítkom. 

Väčšina  zodpovedných rodičov chce vedieť, či je ich dieťa v poriadku, či sa mu nič nestalo, prípadne či už je na ceste zo školy, či sa nachádza kde malo byť. Nie je nič zlé vedieť o tom na akých miestach Vaše dieťa bolo, prípadne mu umožniť sa s Vami rýchlo a jedným kliknutím v prípade núdze.

34.99€

Prístroj využíva signál GSM/GPRS sietí a GPS satelitov, vďaka čomu umožňuje sledovanie a lokalizáciu vašich detí s určením presnej polohy pomocou GPS. Hodinky  následne odosielajú presné súradnice do vami nastavenej mobilnej aplikácie. Presnosť lokalizácie hodiniek je do 5 metrov. Funkcia fotoprint vám na mape vykreslí trasu pohybu hodiniek vo vybranom časovom úseku. Veľmi praktická je aj funkcia Geofence – nastavíte priestor, v ktorom sa hodinky môžu pohybovať a ak sa hodinky dostanú mimo neho, automaticky odošlú správu. 

Jednoduché ovládanie

Hodinky v sebe majú SIM kartu. Na ich plnú funkčnosť je odporúčané použiť SIM kartu s dátovou tarifou. Maximálna spotreba dát je stanovená na 30 MB za mesiac. Inteligentné hodinky je možné ovládať na diaľku pomocou mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná vo verzii pre Android aj iOS. Taktiež je možné využiť príkazy cez SMS. Dobíjanie je pomocou USB kábla. 

Na hodinkách môžete nastaviť dve telefónne čísla, na ktoré sa pomocou hodiniek dá rýchlo dovolať. Navyše hodinky dokážu prijať hovor až z 10 prednastavených telefónnych čísel a ponúkajú aj možnosť vzdialeného odpočúvania zvukov v ich okolí. Hodinky  umožňujú tiež nahranie hlasovej správy v dĺžke 15 sekúnd alebo prijímanie SMS.

Balenie obsahuje:
1 * GPS hodinky
1 * Návod na obsluhu
1 * USB kábel